Logo

Opel Corsa 1.0

Број на оглас: 2137508 | Објавен на: 26.09.2019, 08:31
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za opel corsa 1.0 12V godina 1999. So ful oprema imat i klima

Огласи од: Florim

Florim

Кичево

Станете Премиум член

  Кичево

Прати Е-Маил

  Florim

Потврден огласувач