Logo

TOYOTA AVENSIS 2009god

Број на оглас: 2140893 | Објавен на: 08.03.2019, 22:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Avensis

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 20 kw / 27 ks

Цена: 7.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata ne e uvezuvana proizvedena e 2008 prva registracija e 2009 7 mesec 2.0 dizel 125ks
Ima napraveno redoven servis novi gumi imat izminato samo 500km
Od oprema ima
Klima
Parking senzori
Centralno
Tempomat
Bord kompjuter
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач