Logo

IZDAVAM NAMESTEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA

Број на оглас: 2146756 | Објавен на: 21.08.2019, 00:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 48 m²

Греење: Струја

Спрат: 7 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 180 €
200 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Izdavam namesten stan vo Michurin, naselba Aerodrom - kaj nova zeleznicka.
Cena 200 evra.

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Dejan

Потврден огласувач