Logo

odgleduvacnica za maltezeri

Број на оглас: 2150755 | Објавен на: 20.11.2019, 12:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Единствената регистрирана одгледувачница за малтезери во МК продава кутриња ,вакцинирани со педигре.Не постојат мини,средни или големи туку оригинал малтезери ги добивате со педигре веднаш во моментот на превземање на кутрињата.ФЦИ стандард од 3-4кг. 24 годишно искуство во одгледување кутриња. Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 оливер

Потврден огласувач