1 / 12
Издавам луксузен апартман во строг центар на Охрид
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.10.2022 08:50

Охрид / Охрид

Се издава луксузен апартман во Охрид.
Апартманот е има одвоена дневна соба со модерно опремена кујна, засебна спална соба, купатило и балкон.
Апартманот е опремен со клима уред,неограничен WI FI , LCD TV со кабловска телевизија, машина за садови, машина за перење и сушење алишта,грејни панели за зимски период и се што ви е потребно за вашиот пријатен одмор.
Овој апартман е 2 минути пешачење од езерото. Во центарот на Охрид, апартманот Алех се наоѓа во мирно место, кое нуди сместување со две соби и тераса.

http://ohridapartment.com/

Телефон +389 76 206 155

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава / Можна е замена од:

Alek
Потврден огласувач
38976206155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам