1 / 2
Claas 695 i dva 690 silazeri
По Договор
02.02.2023 22:58

Прилеп / Прилеп

Imam dva 690 i eden 695 so razlicni hederi so 6 redeni so 4 redni ko kemper za 6 redovi

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Се продава од:

Mende
Потврден огласувач
078409600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам