Logo

DELOVI ZA MERCEDES Cklasa W202 W203

Број на оглас: 2167237 | Објавен на: 16.10.2019, 11:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 76.430.146 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


za mercedes cklasa benzin c180 c200 c220dizel c220cdi 190 dizel c250obicen i turbodizel se za niv avtomatski menuvaci motori limarija

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  PAVLE

Потврден огласувач