Logo

MOTOR za mercedes 290 turbodizel

Број на оглас: 2168405 | Објавен на: 16.10.2019, 11:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 76.430.146 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Vo dobra sostojba može gol ili komplet

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  PAVLE

Потврден огласувач