1 / 2
Rezervoar 600L
12.000 МКД
Цената е фиксна
25.06.2022 14:20

Кривогаштани / Прилеп

Се продава 600 литарски резервоар, екстра цена.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Mende
Потврден огласувач
078251093
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам