1 / 6
PEZO BOXER PATNICKO
9.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.09.2022 22:01

Прилеп / Прилеп

Pezo boxer 2008 god cela godina registrirano original patnicko 12 patnici so ful oprema klima napred i nazat fabricki 252000 km ednostavno
PREFEKTNO CENA PO DOGOVOR

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

ZVONKO
Потврден огласувач
070208640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам