1 / 5
se prodava niva
1 МКД
08.09.2022 11:59

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

nivata se najduva vo mesnosta begova livada po patot prilep krusevo odma do asvaltniot pat vo industriska zona. Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

trajce
Потврден огласувач
078309277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам