1 / 1
Klub masa so staklo
2.000 МКД
Цената не е фиксна
05.11.2022 09:40

Скопје Центар / Скопје

Se prodava očuvana masička so staklo.

072 218 986

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

Malina
Потврден огласувач
072218986
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам