Logo

Kolicka, Transporter, Ogradica, Stolce, Dubak i dr

Број на оглас: 2198402 | Објавен на: 13.10.2019, 13:43
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Вид на оглас: Се продава


Se prodava
transporter 700den
podloga za povivanje 700den
kolicka zimska Neonato italianska 500den. NE SE SOBIRA
sediste za vo kola 700den

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  xxx

Потврден огласувач