1 / 1
Motorni motorna pila pili
3.000 МКД
24.11.2022 08:06

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novi Motorni pili makita na struja3800w

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

KZUBR MK
SKOPJE
Потврден огласувач
070780212 075257183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам