Logo

Продавам БАНДАЖ - со гума 14" 5x110

Број на оглас: 2203875 | Објавен на: 04.07.2020, 09:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Се продава бандаж 14ка со 5 штрфа на 110мм со ПИРЕЛИ гума, исправен, погоден за резерва.За повеќе информации на тел. 076678967 во секое време.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 ****

Потврден огласувач