Logo

zajacinja, zajaci,zajak panon beli

Број на оглас: 2204573 | Објавен на: 17.07.2019, 17:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Глодари

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat cistokrvni panon beli zajacinja,zajaci na razlicna vozrast a moze i zajacko meso na kilo 300den.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 stanko

Потврден огласувач