Logo

Motor i avtomatski menuvac od passat b5 2.8 v6 benzin

Број на оглас: 2211049 | Објавен на: 13.06.2019, 07:54
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Motor i avtomatski menuvac od passat b5 2.8 v6 (193ks) 1999 godina benzin vo odlicna sostojba so 190.000 km
Moze da se zapali

  Кичево

Прати Е-Маил

  dragan

Потврден огласувач