1 / 6
дрво - врати и прозорци
По Договор
20.09.2022 11:40

Охрид / Охрид

прозор застаклен дупли словенијалес 100 *90 екстра ,прозор дупли 120*180 ,прозор и врата дупли прозор 105*120 врата80*202 .врата 60 со стакло врати 90 со стакло и врати без стакло бели 90 см.прозорците сите се со пвц ролетни....

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
071248235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам