Logo

Motor za Komora LTH komplet

Број на оглас: 2214195 | Објавен на: 18.05.2020, 15:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Motor za Komora LTH komplet.
Vnatresna i nadvoresna edinica za zamrznuvanje.
CENA : 500

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач