Logo

Prodavam zemjiste

Број на оглас: 2222705 | Објавен на: 21.08.2019, 09:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 164 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Mesto so star objekt vo centarot na gradot.
Podetalni informacii: 077769307

  Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

  Darko

Потврден огласувач