1 / 3
Prodavam menuvam Marantz cd=46 ,Technics SLPG380a
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.02.2021 21:03

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Prodavam -menuvam
Marantz----------------- prodaden
Technics SLPG380A-
Dosta priroden zvuk bogat so detalji.
Cd pleerot cita sekakvi diskovi-princo,verbatim i sl.snimani i originali ,dosta se zacuvani i domasno koristeni.
Mozna e zamena za druga audio oprema ispravna ili neispravna.
info :
e-mail :gapostolski@t-home.mk
tel-viber:071\386-328

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070371550
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам