Logo

Mercedes C220 CDI Avantgarde

Број на оглас: 2225437 | Објавен на: 02.04.2019, 16:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 4.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba so cela dokumentacija za kilometri moze da se proveri kade sakate registrirana do juni 2019 + zelen karton

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Raif

Потврден огласувач