1 / 9
IVECO TURBO DEJLI PATNICKO SO 21 NA SOBRAJKAJNA FUL OPREMA
6.000 €
Цената е фиксна
15.09.2019 20:09

Прилеп / Прилеп

Se prodava IVECO TURBO DEJLI so 21 sediste, 1997godina, registriran, so klima, vebasto parno, elektricna stranicna vrata, CD radio, TV-DVD pleer, registrirano e i so atest da ima nosivost tovar 1650 kg, atestirana kuka, i mnogu druga oprema, kombeto e vo besprekorna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
077833915
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам