Logo

KOMODI PO NEVEROJATNA CENA

Број на оглас: 2229629 | Објавен на: 08.05.2019, 13:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Вид на оглас: Се продава


Kompletot sodrzi 4(cetiri) komodi za spalna soba

Cenata se odnesuva dokolku kupite minimum dve komodi

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Mebel i oprema polovni

Потврден огласувач