Logo

Шпорет на струја

Број на оглас: 2229957 | Објавен на: 14.10.2016, 20:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.800 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


се продава шпорет на струја Кончар, користен во исправна состојба

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Игне