1 / 3
Kompleten kluc za VW Golf 6, Polo, Jetta, Eos 5K0837202Q
1 МКД
03.10.2022 13:37

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf Polo Jetta Eos Caddy Beetle Scirocco Sharan Tiguan Transporter

Tип на делови:

Заклучување

Komplten kluc za VW vozila so dalecinsko i transponder chip.

VW# 5K0837202Q

So klucot e vklucena baterija.

Kompatibilnost:

VW:
Polo - 2010 >
Golf 6 2009 >
Eos 2009 >
Caddy 2011 >
Jetta 2011 >
Beetle 2011 >
Scirocco 2011 >
Sharan 2011 >
Tiguan 2008 >
Transporter 2010 >

VW privezoci za site modeli (foto): 100den.

Isporaka: cela Makedonija preku KARGO EKSPRES za eden den.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Avto Klucevi - Kumanovo
Потврден огласувач
070258709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам