Logo

BMW 320D mnogu socuvano MOZe ZAmena

Број на оглас: 2234294 | Објавен на: 21.03.2019, 01:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 6.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 320 D mnogu socuvano kupeno od salon staro za novo na 180 000 so servisna kniska 3 klica,registrirano servisirano vo izvaredna sostojba Moze dase vidi vo sekoe vreme Moze Zamena samo za Vw Tuaran

 Кратово

Прати Е-Маил

 XXXX

Потврден огласувач