Logo

DELOVI ZA KIA I MAZDA

Број на оглас: 2234496 | Објавен на: 14.09.2019, 13:07
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Kia

Модел: kia i mazda

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam razni delovi za kia sportage, kia besta i mazda e2200 dizel
imformacii na tel; 078 69-88-12

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Мирче

Потврден огласувач