1 / 4
SE PRODAVA DVOSPRATNA KUKA VO PRILEP STROG CENTAR
10 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 07:01

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

6

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1960

Година на реновирање:

1985

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Krume Volnaroski

PRODAVAM PLAC VO CENTAR NA PRILEP OD 400 M2. CENA NA PLACOT E 500 EVRA M2. IMA KUKA NA PLACOT OD 200 M2. TVRDA GRADBA. CELOSNO NA VIZBA, RENOVIRANA. IDEALNA MESTO POLOZBA ZA ZIVEENjE ILI PRENAMENA ZA DRUGI DEJNOSTI. KUKATA E GRATIS. CENATA E SAMO ZA PLACOT.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078400405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам