1 / 1
turbina za ford fokus 1.8td..2001g i escort 1.8td 99g
1 €
Цената не е фиксна
29.09.2022 21:41

Охрид / Охрид

Марка:

Ford

Модел:

fokus escort

Tип на делови:

Резервни делови за мотори

odlicni

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

goce
Потврден огласувач
078277648
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам