1 / 2
Л А Г О В О- старо
1.500 МКД
Цената не е фиксна
09.09.2020 14:55

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се изнајмува плодна земја за одгледување на тутун, пченка, пченица и останато по желба.
На располагање се повеке парцели со различна големина.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

илија
Потврден огласувач
070339262
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам