Logo

Dlabinsko hemisko cistenje garnituri duseci stolici skopje

Број на оглас: 2257041 | Објавен на: 08.04.2019, 07:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Хигиенски и Хемиско чистење / Хемиско чистење

Вид на оглас: Се продава


Длабинско хемиско чистење на тапациран мебел со професионални машини на KARCHER
доаѓаме на лице место во било кое време на било која локација во Скопје и околината
Тросед Двосед Фотеља Душек Француски лежај Спални Столици
тимот на KARCHER ве очекува
цените се прифатливи за секого
за повеќе предмети за чистење следува POPUST
Исто така вршиме и детално хемиско чистење на автомобили камиони автобуси комбиња
со машини на KARCHER I ROTORJET и средсва na SONAX I MAFRA
www.mafra.mk
наша FB страница

https://www.facebook.com/Servis.BomiAuto/

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Bobi

Потврден огласувач