Logo

MiniBus Iveco 80E18

Број на оглас: 2259830 | Објавен на: 11.05.2019, 14:09
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava minibus iveco sanos vo odlicna sostojba 30 sedista. godina na proizv 1998 Mozi zamena : avtomobil


tel. 077-805-433
072-422-502

  Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

  TOME

Потврден огласувач