Logo

Masinka za shisanje RF666, Машинка

Број на оглас: 2261951 | Објавен на: 31.08.2019, 09:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Нега на коса

Вид на оглас: Се продава


Se prodava polovna ispravna masinka za shisanje.
Masinkata e funkcionalna no e potrebno cistenje i mal servis. Moze i za delovi

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Vlad

Потврден огласувач