Logo

MASHINA ZA SUSHENJE ALISHTA

Број на оглас: 2264696 | Објавен на: 19.07.2019, 11:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за сушење

Вид на оглас: Се продава


MASHINA ZA SUSHENJE NA ALISHTA SKORO NOVI
10 kg

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 MARKO

Потврден огласувач