SE PRODAVA NIVA HITNO !!!!!!!
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.08.2021 10:49

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

2770 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

NIVATA E NA PATOT PRILEP - KRUSEVO NASPROTI BEGOLIVADA NA 30 METRI OD GLAVNIOT PAT,PRISTAPNA ZA SEKAKVI VOZILA PO CELA SIRINA.
INFORMACII NA TELEFON
078 402 248

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

sote
Потврден огласувач
078 871 015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам