1 / 5
RAMiZ Mestime masiska kosulica so helikopterka
2 €
27.11.2022 15:26

Сарај / Скопје

Mestime masiska kosulica so helikopterka rabotime 15 godina uskopje za rabota garan tiram mose I kompezim so koli billo stoe kontakt071486348

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

kosulica
saraj
Потврден огласувач
071486348
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам