1 / 1
Se Prodava dujkan vo Carsija
67.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.12.2021 18:43

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

13 m²

Греење:

Струја

Se Prodava Dujkan vo stara carsija pogoden za poveke nameni, Se naojga nasproti piceria BORZZOI pred Butik DANDI na samiot chosh. so komplet dokumentacija

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

ooooooo
Потврден огласувач
076959400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам