1 / 12
Aluminiumski,PVC roletni,venecijaner, variolajt, komarnici
1 €
Денес 08:41

Скопје Центар / Скопје

Продажба, монтажа и сервис на Алуминиумски ролетни со прекршена и заоблена (полукружна) кутија, ПВЦ ролетни (Ролопласт), Венецијанер со ширина од 16мм и 25мм и дебелина од 20 микрона и дрвен венецијанер со дебелина од 25, 35, 50 и 75мм.
______________________________________

Вршиме и монтажа и сервис на фиксни, роло и плисе (хармоника) комарници.
______________________________________
Монтажа и сервис на Соломатик надворешен венецијанер на мотор и курбла како и Гаражни врати на мотор.
______________________________________
Монтажа и сервис на вариолајт завеси со ширина на платно од 89мм и 127мм и од различни производители, Роло и Зебра завеси со различен степен на пропустливост на светлина.
______________________________________
ПВЦ Вариолајт, ПВЦ Хармоника врати, ПВЦ Парапетни (потпрозорски) даски.
______________________________________
За информации и нарачки обратете се на 070426080 (Viber) и на vanconikov@gmail.com.

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Се продава од:

Roletni i komarnici
Потврден огласувач
070426080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам