1 / 8
MERCEDES SPRINTER 313CDI patnicko 2001 god
3.000 €
Цената е фиксна
10.06.2022 10:34

Прилеп / Прилеп

Se prodava mercedes sprinter 313 cdi 2001 god registrirano cela godina so 18 sedista. Kombeto e vo besprekorna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
077833915
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам