Logo

Yugo манжетна за зглоб нова

Број на оглас: 2286695 | Објавен на: 04.12.2016, 23:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yugo

Модел: 55

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 250 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Продавам манжетна за зглоб за Yugo 100 денари.

 Кратово

Прати Е-Маил

 yugo delovi