1 / 12
Se prodava
1 €
Цената не е фиксна
02.07.2021 14:39

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

180 m²

Se prodava stara kuka vo centarot na Prilep nasproti vlezot od noviot mlecen pazar koj e vo izgradba, do restoranot Bolero.Parcelata e 180 m2, so spremna dokumntacija do odobrenie za gradba.cena po dogovor.lice za kontakt zlatko.tel 071-614-128

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

irena
Потврден огласувач
071614128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам