1 / 8
Се продава куќа во населба Ѓогдере на ул. „Пере Темелкоски“
47.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.07.2022 18:52

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

12

Квадратура:

240 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

pere temelkoski

Се продава куќа во населба Ѓогдере на ул. „Пере Темелкоски“ 42 во Прилеп. За подетални информации на тел. Драган- 075-269-019 ZNACI SE RABOTI ZA GOLEMA KUJCA SO 12 PROSTORI PLUS KUPATILO SO WC IMA PROSTOR ZA MALA KOREKCIJA NA CENATA.kujcata e izgradena 78 godina so pecena cigla salono ,kupatiloto so wc ,sklalite i kujnata se ploca sobite se dusheme ete ima i sliki kako izgleda dusemeto znaci pola pola e .Kujkata e prva zona 5 min carsija I bolnica .

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

mma
Потврден огласувач
075269019
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам