Logo

ЗИМУВАЊЕ ВО БАНСКО !!!

Број на оглас: 2297824 | Објавен на: 02.12.2016, 19:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Хотели

Вид на оглас: Се продава


Гондола Апартаменти & Суитс во Банско се наоѓа на 300 метри од ски лифтот. Обезбедува напредни студиа и апартмани со комплетно опремени кујни, како и приватен паркинг и бесплатен Wi-Fi.

Сите апартмани и студија на Гондола Апартменти & Суитс имаат паркет и телевизор со кабелски канали. Опремени се и со крпи и постелнина.

Гостите уживаат фитнес центар и сауна бесплатно, а масажа услуги се нудат доплата.Има и бесплатен ски гардеробер. На располагање на гостите се ски опрема за изнајмување и ски училиште доплата.

Во текот на летото во околината има можност за риболов, јавање, рафтинг и планинарење. Трансфери до различни места можат да бидат организирани на барање со доплата.

Ова место за сместување е оценето и како поповолно во Банско! Гостите добиваат повеќе за вашите пари, во споредба со слични објекти за сместување во градот.
http://www.booking.com/hotel/bg/gondola-apartments-suites.bg.html?aid=318615;label=English_Bulgaria_EN_BG_29562115705-vh7XO93jKMayXPwHJC59QQSM113417628025%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg%3Afi%3Atidsa-219508143865%3Alp1001448%3Ali%3Adem%3Adm;sid=061efeb4b57cf9a8493e8ddf91e81f9c;room1=A%2CA;dest_type=city;dest_id=-831977;m_occ=2

 Прилеп    Општина: Долнени

Прати Е-Маил

 Muhamed