1 / 6
Brzo rastecki drvja Paulownia (пауловнија)
150 МКД
05.12.2022 08:45

Свети Николе / Свети Николе

Visoko kvaliteten saden materijal od naj brzo rasteckite drvja vo svetot Paulownia ednogodisni i mladi
Prakjame i po kargo

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Се продава од:

rade
Потврден огласувач
070642147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам