Logo

Hladnjak za GOLF 1.6 dizel

Број на оглас: 2303677 | Објавен на: 31.03.2019, 20:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Hladnjak za GOLF 1.6 obicen dizel

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 nenad

Потврден огласувач