Logo

МНОГУ ПОВОЛНО!!! ПРОДАВАМ СИДРО ОД БРОД Сидрото е извадено о

Број на оглас: 2309428 | Објавен на: 12.12.2016, 14:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Украси

Вид на оглас: Се продава


МНОГУ ПОВОЛНО!!! ПРОДАВАМ
СИДРО ОД БРОД
Сидрото е извадено од море од мал потонат брод
Димензии 90/45
ПРЕУБАВ УКРАС ЗА ДВОР ИЛИ ТЕРАСА ИЛИ ГАЛИЈА
077 694 662

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 olga