1 / 2
VO DELOVI GOLF 5 TDI 2.0 103KW
77.777 €
24.11.2022 12:21

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

golf 5

Tип на делови:

Делови за Сервис и одржување

GOLFOT E SAMO ZA DELOVI
INFORMACI OD 9-18
VI BLAGODARAM

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070551662
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам