Logo

ХОВЕРБОРД НОВ

Број на оглас: 2312419 | Објавен на: 14.12.2016, 15:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Електронски спортови

Вид на оглас: Се продава


Се продава нов ховерборд купен пред 10 дена неотворен

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Aleksandar