Logo

prodavam fiskalna kasa david komjuteri

Број на оглас: 2314744 | Објавен на: 24.05.2019, 09:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Prodavam pos fiskalna kasa david kom fx1200 za restorani kafe itd vo odlicna sostojba tel 071 77 64 67

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 jovana vasevska

Потврден огласувач